انواع لوازم جانبی موبایل

نویسنده : مدیر سیستم ۱۹:۱۱:۰۲ ۱۳۹۹/۰۸/۲۶

انواع لوازم جانبی موبایل

انواع لوازم جانبی موبایل

لوازم جانبی موبایل

لوازم جانبی موبایل را می توان در دو دسته ضروری و غیرضروری طبقه بندی کرد. لوازم ضروری مثل سیم شارژر، آداپتور، گلس و قاب گوشی است که برای بالا بردن عمر مفید تلفن همراه ضروری و واجب است. لوازم غیر ضروری مانند هندزفری، هدست، هولدر و پایه نگهدارنده هستند.

برخی از این لوازم جانبی ممکن است خیلی ضروری به نظر نرسد و مخاطب را جذب به خرید نکند، اما در نظر داشته باشید که این امکانات برای راحت تر شدن زندگی بشر ساخته شده و حتما نباید کارکرد خارق العاده ای داشته باشند.

انواع لوازم جانبی موبایل

هولدر یا پایه نگهدارنده یکی از لوازم جانبی موبایل است. این وسیله همانطور که از اسم آن مشخص است، برای نگه داشتن گوشی شما در وضعیت مناسب برای دید بهتر و استفاده راحت تر شما است. این وسیله معمولا در قسمت داخلی شیشه جلو ماشین متصل می شود تا استفاده از اپلیکیشن هایی مانند ویز و بلد را در حین رانندگی سهولت ببخشد.

هولدر تلفن همراه

شارژر وایرلس راه حلی بسیار راحت و سریع برای شارژ کردن گوشی شما است. احتمالا برایتان پیش آمده باشد که دور از محل زندگی خود و یا برای تفریح در طبیعت باشید که شارژ گوشی شما خالی شود. در این حالت که دسترسی به شارژر مناسب و پریز برق بسیار دشوار است چه باید کرد؟

با یک شارژر وایرلس می توانید بدون نیاز به پریز برق و یا سوکت مناسب، گوشی خود را شارژ کنید. برای استفاده از این دسته از شارژرها تنها کاری که باید بکنید قرار دادن موبایل به روی شارژر است. پس از چند ساعت می بینید که شارژ گوشی شما کاملا پر شده است.

کابل شارژ از آن سری لوازم جانبی موبایل است که نسبتا زودتر از دیگر لوازم فرسوده و خراب می شود. معمولا سر کابل های شارژ، صرف نظر از مدل و برند گوشی، به زودی فرسوده می شود. اگر کابل مناسبی برای شارژ کردن گوشی خود فراهم نکنید، باتری موبایل شما هم به زودی خراب می شود. پس در خرید هر کدام از لوازم جانبی موبایل هم که بی دقتی به کنید، خرید کابل شارژ را باید جدی بگیرید.

خراب شدن سیم شارژر

هدست و هندزفری لذت بخش ترین قسمت لوازم جانبی برای نسل جوان و نوجوان است. لذت گوش دادن آهنگ های متفاوت در موقعیت های مختلف با این دسته از کالاها امکان پذیر می شود. خصوصا با وارد شدن هندزفری های بی سیم (ایرپاد)، مشکل گره خوردن سیم هندزفری هم از میان رفته و این لذت دو چندان شده است.

هدست و هندزفری

خرید اینترنتی لوازم جانبی موبایل

تنوع لوازم جانبی موبایل به ویژه قاب های محافظتی گوناگون و همچنین طرح و رنگ های مختلفی که در بازار وجود دارد گاهی انتخاب را برای مصرف کنندگان دشوار می کند. انواع مدل های قاب، هولدرها به اشکال و رنگ های مختلف، گلس های خاص با میزان مقاومت متفاوت برخی مواردی هستند که هم بر روی زیبایی موبایل و هم عمر آن تاثیر دارند.

با این مقدار تفاوت و تنوع رفتن به بازار برای خرید لوازم جانبی موبایل باید خسته کننده و آزار دهنده باشد. خوشبختانه با وجود فروشگاه های اینترنتی بسیار در زمینه فروش کالای دیجیتال این کار هم آسان شده است. شما از منزل خود با تنها با کلیک بر روی صفحه لپتاپ و گوشی خود می توانید بهترین کالاها را خریداری کنید. فروشگاه اینترنتی اورنج جانبی یکی از فروشگاه های در دسترس برای خرید لوازم جانبی موبایل شما است.

درباره نویسنده

مدیر سیستم

مدیر سیستم

وبلاگ فروشگاه لوازم جانبی موبایل اورنج جانبی

مطالب مرتبط